Obchodní podmínky

-  Provozovatelem internetového obchodu www.krakonosuv-antikvariat.cz je Hana Zahradníková, se sídlem ČSA 375, 550 01 Broumov, IČ: 01811851 

-  Objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém došly. Zpravidla nejpozději do jednoho týdne. 

-  Objednávku lze stornovat do dvou hodin po jejím odeslání a to zprávou na kontaktní e-mail.

-  Kupující se svou objednávkou zavazuje zaplatit zboží včetně poplatků za poštovné.

-  Prodejce má právo nereagovat na objednávky kupujícího, jenž předtím nesplnil závazek odebrání a zaplacení objednané zásilky.

-  Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky, zásilku můžete do 14 dnů vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalenou a pojištěnou.

-  Kupující si může vybrat ze dvou možností úhrady zboží. Při zaslání zboží na dobírku účtujeme poštovné (náklady na dopravu) ve výši 140 Kč.

- Pokud si kupující zvolí možnost platby předem  na účet, činí poštovné 100 Kč. Pokud je celková cena objednaného zboží minimálně 1500 Kč, je poštovné zdarma. 

-  Při platbě předem na účet je kupující povinen odeslat peníze na účet do deseti dnů od zaslání e-mailu s číslem účtu. Pokud tak neučiní, bude jeho objednávka stornována.

-  Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty. Za zpoždění způsobené poštou neručíme.

-  V případě nevyzvednutí zásilky kupujícím si prodávající vyhrazuje právo navýšit konečnou cenu objednávky o další poštovné při opětovném zaslání objednávky.

- V případě odstoupení od smlouvy vracíme celou zaplacenou částku, včetně poštovného, pokud se však vrací pouze část objednávky, poštovné se nevrací.

-  Případné oprávněné reklamace budou vyřizovány dle občanského zákoníku.

- Při zasílání zboží do ciziny je výše poštovného stanovena dle dohody a ceníku České pošty.

-  Provozujeme pouze internetový obchod. Platby v hotovosti nepřijímáme.