Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Obchodní podmínky

  Vítejte v našem internetovém antikvariátu.

  I. Objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém došly. Kupující si může vybrat ze dvou možností úhrady zboží. Při zaslání zboží na dobírku účtujeme poštovné (náklady na dopravu) ve výši 120 Kč. Pokud si kupující zvolí možnost platby předem na účet, činí poštovné 80 Kč. Pokud je celková cena objednaného zboží minimálně 1500 Kč, je poštovné zdarma.

  II. Objednávku lze stornovat do dvou hodin po jejím odeslání a to zprávou na kontaktní e-mail.

  III. Kupující se svou objednávkou zavazuje zaplatit zboží včetně poplatků za poštovné.

  IV. Prodejce má právo nereagovat na objednávky kupujícího, jenž předtím nesplnil závazek odebrání a zaplacení objednané zásilky.

  V. Při platbě předem na účet je kupující povinen odeslat peníze na účet do deseti dnů od zaslání e-mailu s číslem účtu. Pokud tak neučiní, bude jeho objednávka stornována.

  VI. Objednané zboží odesíláme nejpozději týden od přijetí objednávky (v případě zaslání na dobírku) nebo přijetí platby na účet.

  VII. Za opoždění zásilky způsobené Českou poštou neručíme.

  VIII. Pokud kupující zjistí po obdržení zboží, že mu nevyhovuje, má možnost jej bez udání důvodu vrátit (zaslat doporučeně zpět) do 14 dnů od převzetí. V případě reklamace nás prosím informujte na kontaktní e-mail. Vracíme pouze peníze za zboží, nikoliv za poštovné. Peníze za reklamované zboží zasíláme zpět na účet, jehož číslo musí kupující v případě reklamace zaslat na kontaktní e-mail. Peníze zasíláme zpět až po přijetí doporučené zásilky s reklamovaným zbožím.

  IX. Poštovné při zasílání zboží po České republice činí

  - při zaslání na dobírku: 120 Kč

  - při platbě předem na účet: 80 Kč

  - při celkové ceně objednaného zboží nad 1500 Kč je poštovné zdarma

  X. Při zasílání zboží do ciziny je výše poštovného stanovena dle dohody a ceníku České pošty.